De ce a cazut ciresoaia.cnet.ro?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

De ce a cazut ciresoaia.cnet.ro?

Mesaj  Admin la data de Lun Dec 07, 2009 6:51 am

Dragi prieteni,

In aceste zile de mare incarcatura istorica si politica sunt nevoit sa raspund la aceasta intrebare pe care o primesc din ce in ce mai des. De ce a cazut sit-ul ciresoaia.cnet.ro?

Motivul principal ar fi virusii care s-au infiltrat peste tot, blocand efectiv accesul la orice sectiune a sit-ului. Multumesc pe aceasta cale "prietenilor" care alta treaba nu au decat sa provoace astfel de pagube, slava Domnului doar in lumea web-ului. Apoi, limbajul de programare folosit (HTML) este invechit si nu nu mai poate raspunde cerintelor actuale in ceea ce inseamna browsing.

Destul cu termenii tehnici, care in mod evident nu intereseaza pe nimeni. Vestile bune sunt ca in acest moment se lucreaza la ceva nou, diferit si modern, care sper sa impresioneze si sa fie un cadou in preajma Sarbatorilor. santa

Echipa s-a marit, asa ca sansele sa revenim curand sunt foarte mari. Pana atunci fiti cu ochii pe forum!

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 27/02/2008

Vezi profilul utilizatorului http://ciresoaia.forum-gratuit.ro

Sus In jos

Re: De ce a cazut ciresoaia.cnet.ro?

Mesaj  Iulia Ana la data de Mar Dec 22, 2009 12:06 am

Multumim pentru detalii. Intr-adevar, colcaia de virusi locusorul nostru.

Cred ca toti asteptam varianta noua a site-ului, impreuna cu urarile originale ale parintelul paroh. Smile

Iulia Ana

feminin Numarul mesajelor : 29
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : "Am scris lung, pentru ca n-am avut timp sa scriu scurt." (Ion Creanga)
Data de inscriere : 21/04/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum