Sa ma prezint: sunt Paul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sa ma prezint: sunt Paul

Mesaj  Admin la data de Joi Mar 06, 2008 1:42 am

Salut,

Numele meu este Paul Bertalan si sunt raspunzator pentru ceea ce vedeti aici si la adresa www.ciresoaia.cnet.ro . Cand m-am nascut ursitoarele nu stiau ce e aia internet sau calculatoare asa ca aceasta pasiune mi-a aparut spontan cam in urma cu vreo 10 ani. Drept urmare mi-am propus sa fiu productiv in aceasta directie imbinand in mod placut munca cu distractia.

Ca administrator sper sa reusesc sa va fac sa va simtiti bine pe forum, sa colaborati cu stoicism si sa fiti obiectivi si directi. Impartasiti tuturor din bagajul vostru de cunostinte pentru ca astfel toata lumea are ceva de invatat.

Dupa calculatoare, in topul hobby-urilor mele urmeaza muzica (rock clasic, alternative anii '90, in general muzica valoroasa, nu zdranganeala), filmul, muntele si lectura. Pe larg vom discuta la sectiunea "Timp liber".

M-am nascut pe 1 decembrie 1976 si din fericire sunt necasatorit (flacau tomnatic cum spunea G. Calinescu). Nu e timp pentru masuratori minutioase, suntem ceea ce suntem si... viata e frumoasa!

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 27/02/2008

Vezi profilul utilizatorului http://ciresoaia.forum-gratuit.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum